Umów się na wizytę!

Wybielanie zębów

Białe i piękne zęby to bardzo ważny atrybut urody, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Natura jednak bywa kapryśna i rzadko daje w prezencie idealne uzębienie. W przypadku ubytków, przebarwień i innych defektów kosmetycznych, należy skorzystać z pomocy specjalisty, jakim jest lekarz stomatolog. Dzięki wizycie w jego gabinecie można skorzystać z profesjonalnie wykonanej usługi, jaką jest wybielanie zębów i cieszyć się promiennym i olśniewającym uśmiechem.

Klinika Kreatorzy Uśmiechu w Warszawie oferuje specjalistyczne usługi stomatologiczne, protetyczne, implantologiczne, a także fachowo wykonane wybielanie uzębienia różnymi metodami. Nakładki, wykorzystanie lasera diodowego, lampy LED lub Beyond, wybielanie regeneracyjne czy licówki to techniki, które skutecznie poprawiają wygląd zębów i wybielają je nawet o kilka odcieni.

Szyny do wybielania zębów wykorzystuje się przy metodzie wybielania poprzez nakładki. Lekarz stomatolog profesjonalnie i dokładnie wykona je na podstawie pobranego wycisku zębów od pacjenta, by następnie zlecić wybielanie zębów w domu. Jest to metoda komfortowa dla pacjenta, podczas stosowania której musi ściśle stosować się do zaleconego przez stomatologa instruktażu, aby proces wybielania odbywał się w bezpieczny sposób. Wysokość stężenia żelu wybielającego uzależnione jest od stanu wrażliwości zębów pacjenta i musi być uzgodniona wcześniej z lekarzem.

Warszawa Jelonki, która jest lokalizacją naszej Kliniki zaprasza wszystkich, którzy pragną mieć zęby białe jak śnieg, a uśmiech promienny jak słońce.