Umów się na wizytę!

Stomatologia zachowawcza

Nasi specjaliści dbają w profesjonalny sposób o piękne i zdrowe uśmiechy pacjentów. Wizyta w gabinecie stomatologicznym nie musi być negatywnym wydarzeniem, jako Kreatorzy Uśmiechu w Warszawie zapewniamy, że wyjdziesz od nas zadowolony, a wizyty będą dla ciebie samą przyjemnością. Oferujemy wiele usług, na pierwszej wizycie polecamy przegląd zębów i skonsultowanie z lekarzem stomatologiem o podjęciu dalszych kroków, jakie powinniśmy zrobić w trosce o piękny uśmiech.

Jednym z zabiegów, jakie oferujemy, jest stomatologia zachowawcza (ogólna). Ma ona na celu niedopuszczenie do pojawienia się próchnicy zębów, która jest niestety częstym schorzeniem. Zapobiegamy jej powstawaniu, a także zajmujemy się leczeniem ubytków próchniczych, które już powstały na twardych tkankach zęba. Dbając o zachowanie estetyki, używamy narzędzi i materiałów, które pozwolą na zachowanie naturalnego wyglądu zębów. Jeśli zdarzy się uszkodzenie mechaniczne zęba, np. złamanie podczas jedzenia, posiadamy w naszej ofercie wypełnienie kompozytowe. Ma ono za zadanie zamaskować wszelkie ubytki i uszkodzenia powstałe na zębie. Są to plomby, które dzięki możliwości dopasowania koloru kompozytów wyglądają naturalnie, żadna różnica nie będzie dostrzegalna. Z powodzeniem można je stosować zarówno z tyłu, jak i z przodu jamy ustnej. Są one wyjątkowo odporne i trwałe, ich żywotność szacuje się na ok. 10 lat. W naszym gabinecie możliwa jest również odbudowa zęba, zalecana w momencie, kiedy korona jest bardzo mocno uszkodzona lub kiedy nie ma możliwości wypełnienia. Zęby po takim zabiegu wyglądają bardzo naturalnie, są wykonane z największą dbałością o detale. Materiały, z których tworzymy odbudowany ząb, są niezwykle trwałe, nie ulegają odbarwieniom oraz nie powodują reakcji alergicznych. Zapraszamy na konsultację, nasz gabinet posiada dogodną lokalizację, Warszawa Jelonki w dzielnicy Bemowo.

Pamiętaj, że przeprowadzanie regularnych wizyt kontrolnych jest niezwykle ważne, dbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.