Umów się na wizytę!

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna specjalizuje się w odtwarzaniu i odbudowie brakujących lub uszkodzonych zębów. Ich utrata może nastąpić nie tylko w przypadku starości lub długoletniej, niewłaściwej pielęgnacji, ale i na skutek nagłych urazów, wypadków, a nawet chorób. Protetyka stomatologiczna oferuje różne rodzaje uzupełnień, które mogą być ruchome lub stałe. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom protetycznym można przywrócić stan zębów do idealnej kondycji i cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata.

Nasza Klinika Kreatorzy Uśmiechu mieści się w dogodnej lokalizacji w Warszawie w dzielnicy Jelonki. Wykonujemy specjalistyczne zabiegi protetyczne uzupełniania braków w uzębieniu i dobieramy najlepsze metody w zależności od danego przypadku. Oferujemy najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne, których wykonanie oparte jest na nowoczesnej technologii, dzięki czemu są one estetyczne i wytrzymałe.

Korona porcelanowa na metalu, korona pełnoceramiczna i korona kompozytowa to metody leczenia, które są bardzo efektywne i przynoszą bardzo dobre rezultaty. Ich wykorzystanie w leczeniu protetycznym daje wiele wymiernych korzyści, takich jak przywrócenie prawidłowego zgryzu, co zapewnia prawidłowe przeżywanie pokarmów oraz poprawa estetyki, co ma istotny wpływ na własną samoocenę, gdyż zdecydowanie wzmacnia poczucie własnej wartości.

Klinika Kreatorzy Uśmiechu oferuje bezbolesne i komfortowe zabiegi, dzięki którym każdy pacjent zacznie się szeroko uśmiechać, ponieważ jego zęby będą wyglądały pięknie i zdrowo.