Umów się na wizytę!

Implantologia stomatologiczna

Implantologia stomatologiczna zajmuje się przywróceniem, utraconych w wyniku różnych urazów, prawidłowego stanu zębów. Nowoczesne systemy implantologiczne zapewniają wykonywanie leczenia na najwyższym poziomie, dzięki któremu pojawia się szansa na piękne zęby i promienny uśmiech. Implanty zęba stają się coraz bardziej popularne, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku ich utraty. Implantologia wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania i dopasowuje je do każdego przypadku klinicznego w sposób skuteczny i efektywny.

Warszawa to miasto, na którego terenie znajduje się wiele klinik stomatologicznych, oferujących profesjonalne usługi uzupełniania ubytków w uzębieniu, lecz nasza Klinika Kreatorzy Uśmiechu, skutecznie wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych gabinetów. U nas wizyta jest bezstresowa, bezbolesna i przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach. Dzięki najnowszym technikom uzupełniania ubytków, takich jak implant zęba, możemy zagwarantować w pełni zadowalające efekty końcowe, którymi będzie piękny uśmiech.

Zabiegi mocowania implantów wykonujemy w pełni profesjonalnie, przy użyciu najwyższej jakości komponentów, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a także bezboleśnie, bo w znieczuleniu miejscowym, na życzenie pacjenta stosujemy również narkozę. Implanty wykonane są z trwałego i solidnego materiału, jakim jest tytan, który jest doskonale tolerowany przez ludzki organizm. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości upodabnia się do naturalnych korzeni zębowych, dlatego jest idealnym rozwiązaniem w leczeniu ubytków.