Umów się na wizytę!

Endodoncja

Stomatologia to bardzo prężnie i dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny, a jedną z jej dziedzin jest endodoncja, czyli leczenie kanałowe zęba. Zajmuje się ona chorobami miazgi zęba zwanego potocznie nerwem i ozębnej, która znajduje się w zębodole i umocowuje w nim ząb. Dostanie się bakterii do miazgi zęba, w którym występuje ubytek próchniczy, powoduje stan zapalny i wtedy infekcja powoduje ostre bóle zębów, które wyleczyć można wyłącznie w gabinecie stomatologicznym.

Kreatorzy Uśmiechu to klinika w Warszawie, a jej dokładną lokalizacją jest dzielnica Jelonki. Nasi specjaliści oferują kompleksową pomoc stomatologiczną, obejmującą różne działania medyczne, mające na celu likwidację dolegliwości i przywrócenie pięknego uśmiechu na twarzach pacjentów. U nas leczenie jest bezbolesne i odbywa się w komfortowo urządzanym gabinecie, wyposażonym w nowoczesne narzędzia, umożliwiające profesjonalne leczenie stomatologiczne.

Nasza Klinika oferuje wiele metod leczenia, w tym leczenie kanałowe zęba, które pozwala uzyskać bardzo dobre i skuteczne rezultaty. Dzięki tej metodzie można wyleczyć chory ząb i wyeliminować ryzyko jego usunięcia. Endodoncja proponuje nowoczesne metody leczenia, dzięki którym lekarz stomatolog dokładnie oczyści z bakterii kanał zęba, odkazi i szczelnie wykona wypełnienie za pomocą specjalnej substancji, co skutecznie zapobiegnie nawrotom infekcji.

Klinika Kreatorzy Uśmiechu profesjonalnie i fachowo zapewnia swoim pacjentom troskliwą opiekę stomatologiczną.