Umów się na wizytę!

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna zajmuje się leczeniem operacyjnym jamy ustnej i jej okolic. Jest dziedziną stomatologii. Konieczność wykonania zabiegu jest często dla pacjentów stresującym, a czasem nawet i przerażającym doświadczeniem. Nasi lekarze doskonale o tym wiedzą, dlatego tak bardzo starają zadbać się w pierwszej kolejności o komfort pacjenta.

Przeprowadzaniem zabiegów zajmuje się doświadczony chirurg stomatolog. Każdorazowo są jednak one poprzedzone procesem diagnostycznym, który pozwala na odpowiednie dobranie leczenia. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów jest chirurgiczne wyrywanie zęba. Na ogół usuwane są tzw. “zęby mądrości”, które utrudniają utrzymanie odpowiedniej higieny jamy ustnej, prowadząc w efekcie do rozwoju próchnicy. Wyrywanie ósemki jest często zalecane również z powodów natury ortodontycznej. Niezależenie od przyczyn, ekstrakcja zęba w naszej Klinice Kreatorów Uśmiechu przebiega bez bólu i w bardzo komfortowych warunkach. Wychodzimy z założenie, że ważne jest nie tylko samo usunięcie korzenia zęba, ale również samopoczucie naszych klientów przed, w trakcie, jak i po zabiegu.

W przypadku innych zabiegów chirurgicznych również służymy pomocą. Nasz personel dokłada wszelkich starań, by pacjent zrozumiał, dlaczego w jego przypadku potrzeba jest interwencja chirurga. Wierzymy, że ta wiedza pomoże mu lepiej poradzić sobie ze stresem, jaki niesie ze sobą zabieg. Wszystkie osoby, które chciałaby skontaktować się z zaufanym chirurgiem w Warszawie, zapraszamy do naszej Kliniki Kreatorów Uśmiechu, która znajduje się na osiedlu Jelonki w dzielnicy Bemowo. Nasz gabinet to miejsce przyjazne i spokojne. Innowacyjny sprzęt wysokiej jakości pozwala nam z dużą skutecznością wykonywać różnego typu zabiegi, a także diagnozować. Z kolei nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy nie tylko mają odpowiednią wiedzę i umiejętności, ale są również empatyczni i rozumieją potrzeby swoich pacjentów, bez względu na ich wiek. Pomożemy zarówno dzieciom, jak i dorosłym oraz osobom starszym.